0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

ТОП безкоштовних інструментів для перевірки роботи на плагіат

Редактор: Роман
10 хв

Принцип роботи сайтів та програм перевірки унікальності тексту полягає в пошуку і аналізі збігів із іншими інтернет-джерелами.

Магістр

1. Унікальність тексту

Унікальність тексту – цє основний параметр, що визначає його несхожість із іншими. Вказується у відсотках і чим вона вища, тим унікальнішим є текст. Для публікацій на сайтах унікальність тексту повинна становити не менше 90%. Для наукових робіт (курсових, дипломних) повинна становити вище 70%. Проте, кожна тема має свої особливості. Наприклад, курсова чи дипломна робота на юридичну тематику апріорі не може бути на 100% унікальною через посилання на закони, які іншими словами переписати не можна.  Для того щоб перевірити роботу на плагіат існує чимало сервісів та програм.

 

2. Як працюють сайти перевірки роботи на плагіат

Принцип роботи сайтів та програм перевірки унікальності тексту полягає в пошуку і аналізі збігів із іншими інтернет-джерелами.

 

3. Алгоритми перевірки роботи на плагіат

Для виявлення плагіату сервіси використовують два алгоритми: шингл і кореляцію.

 

3.1. Виявлення плагіату за шинглом

Шингл – це частина тексту довжиною від 2 до 10 слів, яка використовується для перевірки унікальності. Наприклад, якщо значення шинглу дорівнює 5, сервіс перевіряє фрагменти тексту із 5 послідовних слів.

Чим меншим є шингл, тим складніше домогтися 100 % унікальності тексту.

 

3.2. Кореляційні алгоритми виявлення плагіату

Кореляційні алгоритми перевіряють текст на наявність синонімів і перестановок слів наступним чином:

 • розділяють текст на декілька частин;
 • розраховують частоту вживання кожного слова для певної частини;
 • включають в перевірку найпоширеніші слова.

Подібні частини тексту, знайдені на сторонніх веб-ресурсів, вважаються плагіатом або рерайтом.

 

4. ТОП-5 безкоштовних інструментів для перевірки роботи на плагіат

Послуги з перевірки роботи на плагіат затребувані широким колом фахівців: копірайтерами, авторами блогів, іншими контент-експертами, а також студентами і викладачами.

У процесі написання студентської роботи необхідність перевірки роботи на плагіат виникає досить часто. Платити за кожну перевірку тексту доволі дорого. Проте існують сервіси які надають змогу перевірити текст певного обсягу безкоштовно, зокрема:

 • Advego;
 • Text.ru;
 • eTXT;
 • Content Watch;
 • Antiplagiat.ru.

 

4.1. Advego

Advego – один з найпопулярніших сервісів на ринку текстових бірж.

Особливості програми.

У Advego є власний онлайн-сервіс перевірки унікальності, а також програма Advego Plagiatus. Сервіс надзвичайно простий у використанні.

Онлайн-версія має можливість безкоштовної перевірки тексту. Користувачам, які пройшли реєстрацію, надається 3 тисячі символів для безкоштовної перевірки тексту.

Advego - зображення

На платній версії доведеться заплатити 1 цент за кожну тисячу символів. Загалом, онлайн версія може перевірити текст обсягом 95 тисяч символів.

Важливо

Онлайн-сервіс Advego популярний завдяки тому, що включає в себе декілька алгоритмів перевірки:

 • пошук збігів цілих фраз;
 • перевірка схожості термінів, значущих слів;
 • виявлення заміни символів, використання сервісів підвищення унікальності.

При перевірці текстів задіяні пошукові системи: Яндекс, Google, Nigma, Yahoo, Bing та ін. Сервіс визначає унікальність текстів, написаних на 7 мовах.

Програма Advego Plagiatus є безкоштовною. Завантаживши її на свій ПК, можна перевіряти тексти без будь-яких обмежень.

Користувач може скористатися будь-яким із 3 варіантів перевірки:

 • просто вставити текст;
 • додати посилання;
 • завантажити документ.

В програмі можна зробити налаштування перевірки і обрати пошукові системи для пошуку неоригінальних фрагментів тексту в мережі. Існує 2 види перевірки:

 • швидка;
 • глибока.

Остання займе більше часу, але буде максимально точною. Швидка перевірка не займає багато часу, а фрагменти, які потребують доопрацювання, виділяються іншим кольором. Результат виводиться у відсотках у вигляді: n% / n%. Зліва вказується вихідний текст без збігів, а праворуч – відсоток переписування.

Крім перевірки тексту на оригінальність, Advego Plagiatus виконує SEO-аналіз тексту і перевірку на помилки. Варто відзначити, що в програмі є спеціальний інструмент, який захищає від склеювання фраз, підстановки символів і т. д.

Необхідно зазначити, що сервіс перевірки роботи на плагіат Advego має як переваги так і певні недоліки:

Переваги:

Недоліки

1. зручність користування. Орієнтуватися в програмі зможе навіть новачок;

2. безкоштовна перевірка тексту;

3. можливість налаштувати параметри перевірки: змінити розмір шинглу, додати або видалити пошукову систему;

4. є додаткові опції: SEO-аналіз, щільність ключових слів, перевірка помилок. Окрім унікальності, сервіс показує семантичне ядро (впорядкований набір слів) і помилки;

5. можливість перевірки тексту на предмет рерайтингу;

6. виключати сторінки, які не потрібно перевіряти;

7. можливість перевіряти об’ємні тексти;

8. зручна функція, що дозволяє змінювати пошукові системи, в яких програма буде шукати плагіат.

1. порівняно тривала перевірка тексту;

2. працює лише на Windows;

3. існує обмеження на кількість символів для безкоштовної онлайн-програми;

4. сервіс визначає стійкі фрази як неунікальні;

5. необхідність періодичного введення капчі.

Лайфхак

Краще надати перевагу глибокій перевірці тексту на плагіат, оскільки вона покаже більш точний результат. Скориставшись цією послугою, студент може не сумніватися в унікальності тексту.

 

4.2. Text.ru

Ще один сервіс перевірки тексту, яким користуються копірайтери, власники веб-ресурсів і контент-менеджери. Також є якісна перевірка орфографії.

Text.ru - зображення

Особливості програми

Text.ru – це не тільки зручний онлайн-сервіс для перевірки на оригінальність, але і цілий обмін контентом. Перевірити роботу на плагіат безкоштовно онлайн можуть всі без винятку: як зареєстровані користувачі, так і особи, які не зареєструвалися.

Платна і безкоштовна версії практично нічим не відрізняються один від одного, крім кількості символів і швидкості перевірки.

Text.ru має платні послуги: перевірка унікальності сайту або пакетів документів. Також власники PRO – акаунтів мають можливість обробляти свої тексти поза загальною чергою.

Онлайн-сервіс Text.ru використовує власний метод виявлення плагіату. Якщо замінити слова синонімами, додати трохи нової інформації, програма відразу її знайде. Тому дана послуга підходить для виявлення рерайтингу в тексті.

Text.ru  має ряд переваг, а також недоліків:

Переваги

Недоліки

1. зручний інтерфейс;

2. можливість користуватися програмою безкоштовно;

3. перевірити текст можна по ряду параметрів: SEO-аналіз, на відсутність орфографічних помилок, наявність стоп-слів, щільність ключів;

4. можливість зберегти результати перевірки тесту у вигляді посилання;

5. низька вартість платної перевірки.

1. перевірка займає багато часу (в періоди високої активності користувачів, навіть після авторизації на сайті);

2. обмежений обсяг перевірки тексту для незареєстрованих користувачів (до 5000 слів на день);

3. низький поріг безкоштовної перевірки для зареєстрованих користувачів – до 15 тисяч символів в день;

4. чутки про можливий витік завантажених текстів.

Важливо

Текст.ru є найбільш суперечливою системою перевірки роботи на плагіат. З нею не люблять працювати навіть досвідчені копірайтери. Якщо потрібно домогтися високої унікальності тексту саме для цієї послуги, то варто запастися терпінням. Навіть при високій оригінальності роботи на всіх можливих сервісах на Текст.ru буде показано низький відсоток. Але варто змінити декілька слів і унікальність зросте до 90%. А змінивши ще декілька слів і унікальність може знизитися до 30%. З відносно невеликим текстом на підвищення унікальності можна витратити чимало часу.

Отже, перевірка тексту на унікальність за допомогою сервісу Текст.ru є доволі неоднозначною: текст, який показує 100% унікальність, при повторній перевірці може показати 90%, 50% і взагалі будь-який відсоток. Працівники технічної підтримки сайту пояснюють це тим, що на момент першої перевірки деякі сайти були недоступні. Все це начебто логічно і зрозуміло, але через такі стрибки унікальності у багатьох студентів виникають проблеми.

Таким чином, text.ru не той інструмент, за допомогою якого можна швидко і точно перевірити курсову або дипломну роботу на плагіат.

 

4.3. eTXT.ru

Зручний сервіс, який неодмінно підійде копірайтерам, веб-майстрам, власникам інтернет-сайтів і контент-менеджерам. Перевірити студентські роботи в онлайн-версії не вийде (занадто великий обсяг), а ось в завантаженій програмі на ПК цілком реально.

eTXT.ru - зображення

Особливості програми.

Перевірити текст на оригінальність можна безкоштовно, або купивши платний пакет. У безкоштовній версії допускається перевірка тексту без реєстрації – до 3000 символів. Після реєстрації – до 5000 символів.

У платній версії програми можна перевірити відразу до 15 тисяч символів. Кошти зараховуються на гаманець в особистому кабінеті. Також можна скористатися промо-балами та оплатити верифікацію.

Крім онлайн-версії eTXT.ru є AntiPlagiarism.NET – програмаяку можна завантажити на ПК. Вона дозволяє: перевірити курсову на плагіат, здійснити перевірку на плагіат дипломної роботи, а також перевірку магістерської роботи на плагіат. Також в програмі можна перевірити пакет документів або навіть цілий інтернет-ресурс.

AntiPlagiarism.NET - зображення

Важливо

Офлайн-версія програми AntiPlagiarism.Net дозволяє не тільки виявити плагіат і рерайтинг, але і порівняти два тексти між собою, оцінити унікальність сайтів або картинок. У ньому є можливість змінювати налаштування сканування.

В програмі AntiPlagiarism.NET існує декілька варіантів перевірки унікальності тексту:

 • стандартна перевірка;
 • експрес-перевірка;
 • глибока перевірка;
 • перевірка на рерайт.

eTXT.ru як й інші інструменти перевірки роботи на плагіат має ряд переваг та недоліків:

Переваги

Недоліки

1. можливість багаторазової перевірки тексту абсолютно безкоштовно;

2. автоматичні оновлення;

3. два варіанти перевірки: онлайн-версія або програма на ПК.

4. виявлення повторюваних фраз;

5. великі можливості при зміні налаштувань;

6. можливість додавати сторінки в виключення;

7. перевірка об’ємних текстів, без обмежень за кількістю символів (у випадку встановлення офлайн програми).

1. необхідність введення капчі при використанні сервісу;

2. різні результати під час перевірки тексту різними способами;

3. є обмеження на кількість безкоштовної перевірки символів в онлайн програмі – до 5 тисяч;

4. порівняно повільна робота.

При необхідності можна внести корективи в налаштування AntiPlagiarism.NET. Однак звичайному користувачеві краще нічого не змінювати.

 

4.4. Content Watch

Одним з найпростіших сервісів оцінки текстової інформації для авторів, веб-майстрів, власників інтернет-ресурсів і контент-мейкерів, а також студентів та викладачів є Content Watch.

Content Watch - зображення

Особливості програми.

Даний сервіс не вимагає реєстрації. У ньому дуже зручно працювати.

У безкоштовному плані дозволено лише 3 онлайн-перевірки на день. Кожен з них проходить досить швидко. Перевірити текст можна до 10000 символів. При покупці підписки кількість перевірок буде більшою, як, власне, і кількість символів – до 200000. Крім того, з’являється можливість перегляду історії перевірок за 30 днів. Вартість послуги варіюється в широких межах. Вся інформація про тарифи представлена на головній сторінці.

Варто відзначити, що для перевірки тексту або сайту використовується спеціальний алгоритм, але його суть не розкривається. Відомо лише, що метод шинглу тут не використовується.

Content Watch також має чимало переваг та недоліків:

 Переваги

Недоліки

1. зручний інтерфейс;

2. є безкоштовна перевірка;

3. «блискавичний» контроль унікальності;

4. перевірка копій сторінок сайту з інтернету;

5. оперативна перевірка тексту;

6. двоетапний аналіз сторінок сайту.

7. великий вибір способів оплати;

8. недорогі тарифні плани;

 

1. існує обмеження на кількість безкоштовних перевірок.

2. через високу швидкість глибина перевірки сумнівна. Сервісу не дуже довіряють;

3. немає можливості перевірити текст з документа;

4. суворі обмеження для безкоштовної перевірки.

 

4.5. Antiplagiat.ru

Antiplagiat.ru – це один з найстаріших сервісів для перевірки на плагіат дипломних і курсових робіт. Він розрахований на студентів, викладачів і дослідників, але досить слабкий при перевірці звичайних текстів.

Antiplagiat.ru - зображення

Особливості програми

Щоб скористатися програмою, необхідно зареєструватися або увійти в особистий кабінет. Ресурс дозволяє перевірити курсову на плагіат онлайн, здійснити перевірку дипломної і магістерської роботи на плагіат онлайн. Також можна перевірити не тільки окремий текст, але і увесь документ. Всі звіти можна переглянути ще раз в особистому кабінеті.

Програмою можна користуватися як безкоштовно, так і платно. У першому випадку після перевірки надається тільки короткий звіт, у другому – повноцінний звіт.

Сам сервіс вказує, що при безкоштовному використанні результат перевірки тексту на оригінальність буде відрізнятися від результатів на платному тарифі. Це пов’язано з тим, що безкоштовна перевірка здійснюється тільки на відкритих джерелах з мережі, без використання бібліографії, перефразування і т. д.

Тексти на платному плані отримують високий пріоритет, тобто перевіряються в рази швидше, ніж на безкоштовному.

Antiplagiat.ru має як переваги, так і ряд недоліків:

Переваги

Недоліки

1. можливість роботи через особистий кабінет користувача;

2. є безкоштовна перевірка;

3. велика база джерел для пошуку неунікальних фрагментів тексту;

4. можливість перевірки контенту за смисловими показниками;

5. оцінка текстів у різних форматах, архівів різного типу;

6. поєднання різних методів пошуку.

1. тривала перевірка при використанні програми безкоштовно;

2. існує істотна різниця між результатами платного і безкоштовного чека;

3. необхідність реєстрації;

4. висока ціна послуг.

 

Отже, розглянуті безкоштовні інструменти для перевірки роботи на плагіат схожі за функціоналом, хоча і мають відмінні риси: алгоритм дій, наявність додаткових опцій, ліміт доступних перевірок і обсяг оброблених текстів. При цьому кожна з платформ, що надають послуги перевірки, має свої недоліки.

 

5. Як підвищити унікальність тексту?

Доволі часто постає питання: Як підвищити унікальність тексту і пройти антиплагіат? Оскільки дана проблема непроста і щодня сотні студентів намагаються знайти відповідь на це питання. Саме тому доцільно навести декілька порад, які допоможуть підвищити оригінальність тексту і пройти перевірку на плагіат.

1. Метод переказу.  Це робочий метод підвищення оригінальності тексту, який дозволить набрати до 70-80 відсотків унікальності.

2. Метод шинглу.

Даний метод є класичним в процесі підвищення унікальності тексту. Згідно цього методу в тексті роботи доцільно вставляти нове слово після кожного другого або третього слова.

Наприклад, є текст – «Безкоштовні програми перевірки тексту на плагіат».

Обробляємо його за методом шинглу в наступному варіанті – «Безкоштовні онлайн та офлайн програми перевірки тексту роботи на плагіат».

Такий спосіб дозволить швидко підвищити унікальність тексту до 60-90 відсотків.

3. Підвищення унікальності тексту за допомогою перекладача.

Підвищення унікальності тексту за допомогою перекладача – один з найбільш швидких та порівняно ефективних методів.

Спосіб досить простий. Файл з низькою оригінальністю, вставляємо його в будь-який онлайн-перекладач. Далі потрібно перевести український текст на будь-яку іншу мову світу. Отриманий, перекладений текст знову перекладається на українську мову. Після таких дій залишиться тільки перечитати переклад і перевірити роботу на плагіат.

4. Підвищення унікальності тексту за допомогою слів синонімів.

Цей спосіб був поширений доволі давно, коли, просто замінивши слова в роботі синонімами, можна було моментально підняти відсоток оригінальності до максимальних значень.

Сьогодні цей метод підвищення оригінальності тексту не такий ефективний, як раніше, але йому цілком під силу підвищити відсоток унікальності в роботі до 40-50.

5. Підвищення унікальності тексту методом рерайту

Для підвищення оригінальності тексту більш просунуті користувачі використовують такий метод, як рерайт. Насправді рерайт може зробити будь-хто, не обов’язково бути для цього професійним рерайтером.

Лайфхак

Щоб зробити рерайт, необхідно використовувати такий набір інструментів, як: перестановка слів в реченні, синонімізація, вставка вигуків, перестановка речень.

Процес переписування не швидкий, але спосіб обійти антиплагіат дуже ефективний. Підвищити оригінальність тексту за допомогою рерайта можна до 90-100%.

6. Підвищення унікальності тексту за допомогою перекладу іноземних джерел.

Ще один спосіб, який допоможе підвищити унікальність тексту – використання іноземних матеріалів з журналів і періодичних видань.

Щоб застосувати цей метод і підвищити унікальність тексту, рекомендується пошукати в інтернеті інформацію по темі курсової або дипломної роботи, але не російською, а іноземною мовою. Якщо такий матеріал буде знайдено, все, що потрібно зробити, це перекласти його на українську мову, перечитати і отримати більш ніж на 90% унікальний текст.

7. Взяти запозичені фрази в кавички «…»

Використання даного методу дозволить виділити запозичений текст як цитату і програма перевірки на плагіат не буде враховувати його як плагіат.

Отже, для створення унікального тексту бажано використовувати декілька програм перевірки роботи на плагіат одночасно. Це дозволить порівняти результати і виявити неунікальні частини в тексті, які необхідно доопрацювати.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Відповіді на часті питання

Яку безкоштовну програму перевірки на плагіат краще використати щоб її результати були схожими до результатів платних програм Unicheck і Strike Plagiarism?

Більшість студентів використовують програму AntiPlagiarism.NET, яка дає схожі з платними програмами Unicheck і Strike Plagiarism результати унікальності тексту. Проте доцільно в налаштуваннях вказати кількість слів у шинглі 3 замість 5.

Чому безкоштовні інструменти перевірки роботи на плагіат видають різні результати?

Перевірка роботи на плагіат за допомогою різних програм та онлайн сервісів буде мати різні результати, оскільки вони використовують різні алгоритми – або шингли, або кореляцію. Тому рекомендується використовувати декілька сервісів, щоб перевірити дипломну роботу на плагіат.

Чому відрізняються результати перевірки роботи на плагіат в безкоштовній та платній програмі?

Зазвичай перевірка роботи на плагіат онлайн безкоштовно здійснюється за відкритими джерелами в мережі Інтернет. Платні ж програми мають доступ до різних бібліотек та закритих сервісів, а тому рівень унікальності буде відрізнятися.

Magistr.ua
Дізнайся вартість написання своєї роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 660

Стаття була корисною для вас?

Оцініть статтю від 1 до 5

3.2 із 5 на основі 5 оцінок

Поділитися:
Помітили помилку?
Виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: