0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Як правильно оформити контрольну роботу: повна інструкція

Редактор: Роман
4 хв

Контрольна робота – це важлива частина навчального процесу, яка дозволяє перевірити рівень засвоєння студентами навчального матеріалу.

Магістр

1. Контрольна робота

Контрольна робота – це важлива частина навчального процесу, яка дозволяє перевірити рівень засвоєння студентами навчального матеріалу. Однак, успіх у контрольній роботі не залежить лише від знань, але і від правильного її оформлення. У цій інструкції ми розглянемо основні правила та вимоги до оформлення контрольної роботи, а також надамо корисні лайфхаки, аби вам легше було зрозуміти як оформити контрольну роботу.

 

2. Структура контрольної роботи

Будь-яка контрольна робота складається з елементів, які не обов’язково присутні у всіх контрольних роботах, але «каркас» має такий вигляд:

НАЗВА СТРУКТУРНОЇ ЧАСТИНИ

 

ОПИС

 

 

ТИТУЛЬНА СТОРІНКА

Титульна сторінка має бути оформлена відповідно до вимог вашого навчального закладу. Зазвичай вона містить інформацію про назву навчального закладу, факультет, спеціальність, назву предмету, тему контрольної роботи, ваше ім’я, прізвище, групу, назву курсу, назву викладача, термін виконання роботи та інші необхідні дані. Використайте зразок титульної сторінки, який надає ваш університет.

 

ЗМІСТ

Складіть зміст контрольної роботи вказавши всі розділи, підрозділи та їх номера сторінок. Це допоможе чітко структурувати вашу контрольну роботу і зробить її зручною для перегляду.

 

ОСНОВНА ЧАСТИНА

Розділіть основну частину на логічні підрозділи. У кожному підрозділі обговорюйте один аспект теми. Вставляйте додаткові докази, приклади та дослідження для підтвердження ваших думок.

 

 

ВИСНОВКИ

Підбийте підсумки вашої контрольної роботи, підкресліть головні висновки, які ви зробили. Не додавайте нової інформації, а лише підтвердьте свої думки на основі дослідження.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ (ФАКУЛЬТАТИВНО)

Вказуйте всі джерела, які ви використали для написання контрольної роботи. Дотримуйтесь правил оформлення цитувань, щоб уникнути плагіату.

 

3. Вимоги до оформлення контрольної роботи

Важливо

Перевірте вимоги вашого університету або викладача щодо оформлення контрольної роботи, оскільки вони можуть відрізнятися від загальноприйнятих стандартів.

Зверніть увагу на такі аспекти:

 • ФОРМАТУВАННЯ: Зазвичай контрольну роботу оформлюють у друкованій формі на стандартному аркуші паперу (A4) з одностороннім друку. Використовуйте шрифт Times New Roman розміром 14 пунктів, інтервал 1,5 між рядками.
 • ВИРІВНЮВАННЯ ТА ПОЛЯ: Текст повинен бути вирівняний по ширині, або використовуйте вирівнювання з обох сторін. Залиште достатньо широкі поля з усіх сторін документа (зазвичай 2,5 см чи за вказівкою викладача).
 • НУМЕРАЦІЯ СТОРІНОК: Нумеруйте всі сторінки, починаючи з титульної сторінки. Використовуйте арабські цифри у верхньому правому або нижньому центрі сторінки.

 • ЦИТУВАННЯ ТА ПОСИЛАННЯ: Використовуйте належний формат цитування та посилань на використані джерела. Це може бути формат APA, MLA чи інший, залежно від вимог вашого навчального закладу.
 • ЗАГОЛОВКИ ТА ПІДРОЗДІЛИ: Дотримуйтесь послідовності нумерації заголовків і підрозділів, використовуйте арабські цифри (1, 2, 3) чи літери (А, Б, В). Заголовки повинні відображати зміст відповідних розділів.

 

4. Зразок як оформити титульну сторінку контрольної роботи

Зразок титульного аркуша - зображення

 

5. Типові помилки в написанні контрольної роботи

Існують певні правила під час написання контрольної роботи, тому уникайте поширених помилок:

 • ПЛАГІАТ: Ніколи не копіюйте текст прямо з джерел без належного цитування. Плагіат може призвести до серйозних наслідків, включаючи відрахування з навчального закладу.

 • НЕДОСТАТНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: Ваша контрольна робота повинна бути підкріплена науковими дослідженнями та авторитетними джерелами. Не обмежуйтеся лише однією книгою чи статтею.

 • НЕЗРОЗУМІЛІ АБО НЕДОСТАТНЬО ОБҐРУНТОВАНІ ВИСНОВКИ: Ваші висновки повинні випливати з результатів дослідження. Уникайте загальних тверджень без підтвердження.

 

6. Лайфхаки при написанні контрольної роботи

Ось кілька порад:

 • ПЛАНУВАННЯ: Створіть детальний план написання роботи, розбивши завдання на менші кроки. Це допоможе вам зберегти час та зосередитися на окремих частинах роботи.
 • РОЗУМІННЯ ЗАВДАННЯ: Уважно прочитайте умови завдання та запитайте у викладача, якщо щось не зрозуміло. Важливо чітко розуміти, що потрібно виконати, щоб не втрачати час на зайві роздуми.
 • ДОСЛІДЖЕННЯ: Ретельно дослідіть тему роботи, використовуючи джерела інформації з бібліотеки та Інтернету. Зберігайте посилання на корисні джерела для подальшого посилання.
 • ВВЕДЕННЯ НОТАТКІВ: Під час дослідження робіть короткі записи, виділяючи головні ідеї та аргументи. Це полегшить подальше написання роботи.
 • ВИКОРИСТАННЯ ШАБЛОНІВ: Якщо є стандартні вимоги до формату роботи (наприклад, вступ, розділи, висновки), використовуйте шаблон, щоб зекономити час на форматування.
 • ВИКОРИСТАННЯ ПЛАГІАТ-ЧЕКЕРА: Перед тим, як здати роботу, перевірте її на плагіат за допомогою спеціальних інструментів. Це допоможе уникнути неприємних наслідків через неоригінальний текст.
 • ПЕРЕВІРКА РОБОТИ: Завжди ретельно перевіряйте роботу на орфографічні, граматичні та стилістичні помилки.
 • ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ: Якщо виникли труднощі, не бійтеся звертатися до викладача чи однокурсників за допомогою чи консультаціями.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Відповіді на часті питання

Як оформити титульну сторінку контрольної роботи?

Оформлення титульної сторінки зазвичай включає назву навчального закладу, факультет, спеціальність, назву предмету, тему контрольної роботи, ваше ім’я, прізвище, групу, назву курсу, назву викладача, термін виконання роботи. Використайте зразок титульної сторінки вашого навчального закладу.

Яка різниця між звичайною та підсумковою контрольною?

Звичайна контрольна робота перевіряє знання студента з одного певного тематичного блоку, тоді як підсумкова контрольна охоплює матеріал всього курсу або семестру.

Як впливає оцінка за контрольну на підсумковий бал?

Оцінка за контрольну роботу може вплинути на підсумковий бал курсу або семестру, зокрема, якщо це є одним із складових частин оцінювання.

Magistr.ua
Дізнайся вартість написання своєї роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 660

Стаття була корисною для вас?

Оцініть статтю від 1 до 5

5 із 5 на основі 2 оцінок

Поділитися:
Помітили помилку?
Виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: